cause image
Sağlık Çalışanlarına Siperlikli Maskeler Teslim Edildi
 • 28 Mart 2020

 • Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi sağlık çalışanlarına sosyal mesafe kurallarına uyularak ve siperlikli maskeler teslim edildi.

  cause image
  Kişisel Marka Workshop'u
 • 13 Mart 2020

 • Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulunun organizasyonuyla “Kişisel Marka Workshopu” Kişisel Marka Danışmanı İrem Sefa Yayımların sunumuyla Düzce Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirildi.

  Gerçekleşen eğitimde, iş kadınlarının alanında daha fazla görünür olması, başarılarılarını anlatması ve daha güçlü yanlarıyla öne çıkması için katılımcılara faydalı ve kullanışlı bilgiler verildi.

  cause image
  Delta Alfa Çorap Fabrikasını Ziyaret
 • 10 Mart 2020

 • Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu olarak gerçekleştirdiğimiz 2. Etap ziyaretlerde 8 Mart Dünya Kadınlar günü sebebiyle, kurul üyeleri ile birlikte Delta Alfa Çorap Fabrikasını ziyaret ederek emekçi kadınlara hediyelerini takdim ettik.

  cause image
  “Boots With Facebook Eğitimi” Gerçekleşti
 • 24 Şubat 2020

 • Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulunun organizasyonuyla “Boots With Facebook Eğitimi” Özyeğin Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi Meriç Bıçakçıoğlu’nun sunumuyla Düzce Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirildi.

  Düzenlenen eğitime; TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı olarak Kurul Üyeleri ile birlikte çok sayıda Kadın ve Genç girişimci katılım sağladı.

  cause image
  “Sıfır Atık Yönetmeliği Semineri” Gerçekleşti
 • 20 Aralık 219

 • Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu ve TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Düzce İl Temsilciliği tarafından “Sıfır Atık Yönetmeliğinin Getirdikleri” konulu seminer Düzce TSO Konferans salonunda gerçekleştirildi.

  cause image
  Globalleşmenin Yolları Teknopark'ta Anlatıldı
 • 19 Aralık 2019

 • Düzce Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren TOBB Düzce İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları, fikirlerini dünya pazarına sunmak isteyen girişimciler için ‘Start-Up ve Globalleşme’ semineri düzenledi.

  Düzce İl Kadın ve İl Genç Girişimciler Kurullarının düzenlemiş olduğu “Start-Up ve Globalleşme” semineri IDETEK/UK/TR Ceosu ve Melek Yatırımcı Ergin Kayanın sunumuyla Düzce Teknopark Konferans salonunda gerçekleşti.

  cause image
  Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi Anlatıldı
 • 19 Aralık 2019

 • TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı olarak, Ticaret İl Müdürlüğü, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, İŞKUR İl Müdürlüğü, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa bilgilendirme toplantısı düzenlediği “Kadın Kooperatiflerinin güçlendirilmesi, sürdürülebilirliklerinin sağlanması, kurumsal kapasitelerinin geliştirilmesi ve görünürlüklerinin arttırılması” eyleminin gerçekleştirilmesi amacıyla düzenlenen bilgilendirme Programı’na katılım sağladım.

  cause image
  “Düzce’de Kadın” Söyleşisi Gerçekleşti
 • 9 Aralık 2019

 • TOBB Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu’nun düzenlediği “Düzce’de Kadın” söyleşisi Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı olarak benim Moderatörlüğümde Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda gerçekleşti.

  “Düzce’de Kadın” konulu söyleşiye, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın eşi Nurgül Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin’in Eşi Nilgün Şahin, Düzce Baro Başkanı Azade Ay, Düzce Ticaret İl Müdürü Çiğdem Acar, Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu, Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Ulviye Dikmen, Düzceli iş kadınları ve çok sayıda kadın vatandaş katılım sağladı.

  cause image
  "Yapabilirsin” Belgeseline Yoğun İlgi
 • 26 Kasım 2019

 • Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu, Gazeteci, Yazar ve Belgesel Yapımcısı Tuluhan Tekelioğlu “Sen de Yapabilirsin” demek için Düzce de hayallerinin peşinden koşan kadınlar ile Düzce TSO Konferans Salonunda bir araya geldi.

  Açılış konuşmam ile başlayan program Tuluhan Tekelioğlu'nun konuşması, akabinde "Yapabilirsin” Belgeselinin gösterimi ile devam etti.

  Tuluhan Hanım'ın aynı adlı kitabını okuyucuları için imzalaması ile kapanışı gerçekleşen programa yoğun katılım ve ilgi olduğu gözlendi.

  cause image
  Sigara Bağımlılığı ile Mücadele Semineri tamamlandı
 • 31 Mayıs 2019

 • Düzce Üniversitesi, TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Yeşilay işbirliği ile düzenlenen “Sigara Bağımlığı ile Mücadelede Bilmedikleriniz” konulu seminere Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, TOBB Düzce İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarının Üyeleri, Kamu Kurum yetkilileri ile çok sayıda davetli katıldı.

  Toplantının açılış konuşmasında, 80’li yıllarda gelenek halinde ev halkı tarafından teşvik edilen sigara içiciliği ile bugünlerde kodlanmış beyinlerin gerçeklerle karşı karşıya geldiğine değindim. Ailevi olarak da karşılaştığım sigara sorunlarını katılımcılarla paylaştım ve seminer programına katılan herkese teşekkür ettim.

  Açılış konuşmasının ardından kürsüye çıkan Düzce Üniversitesi Bağımlılıkla Mücadele Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Psikoterapist Öğretim Görevlisi Dilek Demirezen, sigara tiryakiliği, bağımlılık sebep ve bahaneleri, mücadele yöntemleri ile kararlılık konularında katılımcılara bilgiler verdi.